email_iconrequest_quote_iconsearch_icon

Sektörler

Silversondaki mühendisler karıştırmanın prosese etkisi ile ilgili ayrıntılı bilgilere sahiptir. Silverson High Shear mikserleri farklı sektörlerde birçok proseste kullanılabilecek esnekliktedir:


Gıda

Silverson size bir mikserden çok daha fazlasını, mikser çözümleri sunuyor...

Gıda ve içecek sektörlerindeki karıştırma proseslerinde karşılaşılan zorlukların diğer sektörlere göre çok daha farklı olduğunu ve sürekli değiştiğini biliyoruz. Bu yüzden, uzmanlarımız sizinle birlikte çalışarak, sizin ihtiyacınıza uygun miksere yönlendirecektir. Gıda aplikasyonları için ideal hijyenik high shear mikser ürün yelpazemiz bulunurken, diğer ekipman tedarikçilerinin aksine, Silverson ihtiyacınıza tam olarak uygun olan makineleri tasarlayıp üretme esnekliğini sunmaktadır.

Karıştırma Uygulamalarını Görüntüleyin

Kimyasallar

Kimya sektöründe karıştırma proseslerinde kimi zorluklarla karşılaşılmaktadır: Büyük ölçekli üretim, aşındırıcı veya tehlikeli hammaddeler, üretkenlik veya proses verimliliğini azami düzeye çıkartma ihtiyacı... Bu nedenle dünyanın en büyük kimya firmaları Silverson'u tercih etmektedir. Kimyasal aplikasyonlar için ideal olan high shear mikser yelpazemizin yanı sıra, gerekli olması halinde, özel ihtiyaçlarınıza uygun olarak makine tasarlanabilir.

Karıştırma Uygulamalarını Görüntüleyin

Kozmetik/Kişisel Bakım

Silverson uzmanları, hijyenik proses, toz/sıvı karıştırma, stabil emülsiyonlar oluşturma, toz çözdürme, katı malzeme öğütme, farklı viskozitelere sahip sıvıların karıştırılması, kıvam arttırıcıların dispersiyonu ve hidrasyonu ve yüzey aktif maddelerin seyretilmesi gibi, kozmetik sektörünün karşılaştığı karıştırma sorunlarına hâkimdir. Sizinle birlikte çalışarak, sizi özel ihtiyaçlarınıza göre doğru miksere yönlendiriyoruz.

Karıştırma Uygulamalarını Görüntüleyin

İlaç

Silverson ilaç ve biyoteknoloji sektörlerinin ihtiyaçlarına uygun "ultra hijyenik" mikser ekipmanının tasarımı ve üretimi konusunda öncü firmadır. Global liderlerden özel üretim yapan küçük şirketlere kadar farklı ölçekteki ilaç firmalarına makine tedarik etme üzerine 75 yılı aşkın tecrübesiyle, Silverson ilaç aplikasyonlarının özel gereksinimi üzerine eşsiz bir bilgi birikimine sahiptir.

Karıştırma Uygulamalarını Görüntüleyin
Sorum var mı?? Uzmanlarımıza soru sorun
Bizi arayın 00 90 232 464 8006