email_iconrequest_quote_iconsearch_icon

Hakkımızda

75 yılı aşkın bir süredir, Silverson dünya çapında üretim ve işleme sektörlerine yönelik, kaliteli high shear mikserlerin üretiminde uzmanlaşmıştır.

150 ülkede bulunan, gıda, ilaç, kozmetik, motor yağı ve petrokimya gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren müşterileriyle, Silverson high shear mikserler alanında dünya lideri haline gelmiştir. Birçok şirket, üretim prosesleri için Silverson mikserlerini "standart" donanım olarak şartnamelerine eklemektedir.

Silverson olarak, tüm mikserlerimizin tasarım ve üretimini kendimiz yapıyoruz. Ürün yelpazemizdeki standart mikserler birçok aplikasyon ve kapasite gereksinimine uygundur; ancak gerekli olması halinde, özel ihtiyaçlarınıza uygun mikser tasarlayıp üretiyoruz.

Dünyanın en büyük şirketlerini kapsayan müşteri kitlemiz ile Silverson yeni teknolojiler alanında hep öncü olmuştur. Silverson günümüz ve geleceğin mikser ihtiyaçlarını karşılamak için gereken tecrübe, bilgi, kalite ve hizmet anlayışına sahiptir.

Gerçekten uluslararası bir şirket olan Silverson'un, Büyük Britanya, Avrupa, Asya, Avustralasya, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Afrika'da 50'tan fazla iş ortağı, distribütör ve temsilcisi bulunmaktadır.

Uzman desteği

Silverson ile sadece bir miksere değil, karıştırma çözümlerine sahip olursunuz. 75 yılı aşkın eşsiz bilgi birikimimizi binlerce müşterilerimizin kendine özgü karıştırma ihtiyaçlarına çözüm üretmekle edindik. Uygulamanız ne kadar zorlu olursa olsun, uzmanlarımız sizinle birlikte çalışarak hedeflenen sonucu sağlayacak mikser seçimini yapacaktır.


Müşterilerimiz

Silverson sektörlerinde dünya lideri olan müşterilerinin ileri düzey taleplerini karşılamaktan guru duyuyor. Web sitemizde yer alan tescilli markalar ve şirket logoları sahiplerinin izinleriyle kullanılmıştır.

Sorum var mı?? Uzmanlarımıza soru sorun
Bizi arayın 00 90 232 464 8006