Hakkımızda

Silverson Machines üstün kalite ile dünya çapında işleme ve üretim sektörleri için high shear mikserlerin tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Silverson mikserlerini tercih ettiğinizde piyasadaki en kaliteli high shear mikseri almış olmakla kalmayıp aynı zamanda Silverson'un mühendislik uzmanlığı ile gıda, ilaç, kimya, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri sektörlerinde yıllardan beridir edindiği tecrübelerden faydalanmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Silverson aplikasyonunuza göre doğru high shear mikseri seçmeniz için gerekli uzmanlık ile istenmesi halinde proses şartnamenize uygun olarak ürünleri modifiye ederek esneklik sağlamaktadır.

Aplikasyonunuz için gerekli karıştırma çözümünü bulmanıza yardımcı olmak üzere, Silverson, tesislerinde ücretsiz bir deneme programı sunarken; İngiltere ve ABD'de, laboratuvar ve üretim ölçeğinde birçok makinenin mevcut olduğu, kapsamlı test tesislerini sizlere açmaktadır. Burada müşterilerimiz yeni ürünleri deneme sürüşüne çıkarabilir, Silverson'un mühendislerine ihtiyaçlarınız ve işletmenizin ticari sırları hakkında güvenle danışabilirsiniz. Sizin ihtiyacınıza uygun olan mikser bizde.

Daha fazla bilgi için:

Şirket Bilgileri

Ölçeklendirme

Fuarlar

Silverson Customer Logos

Uzmana danışın


Gönder