Şirket Bilgileri

70 yılı aşkın bir süredir, Silverson dünya çapında üretim ve işleme sektörlerine yönelik, kaliteli high shear mikserlerin üretiminde uzmanlaşmıştır.

150 ülkede bulunan, gıda, ilaç, kozmetik, motor yağı ve petrokimya gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren müşterileriyle, Silverson high shear mikserler alanında dünya lideri haline gelmiştir. Birçok şirket, üretim prosesleri için Silverson mikserlerini "standart" donanım olarak şartnamelerine eklemektedir.

Silverson olarak, tüm mikserlerimizin tasarım ve üretimini kendimiz yapıyoruz. Ürün yelpazemizdeki standart mikserler birçok aplikasyon ve kapasite gereksinimine uygundur; ancak gerekli olması halinde, özel ihtiyaçlarınıza uygun mikserleri tasarlayıp üretiyoruz.

Dünyanın en büyük şirketlerini kapsayan müşteri kitlemiz ile Silverson yeni teknolojiler alanında hep öncü olmuştur. Silverson günümüz ve geleceğin mikser ihtiyaçlarını karşılamak için gereken tecrübe, bilgi, kalite ve hizmet anlayışına sahiptir.

Gerçekten uluslararası bir şirket olan Silverson'un, Büyük Britanya, Avrupa, Asya, Avustralya, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Afrika'da 60'tan fazla iş ortağı, distribütör ve temsilcisi bulunmaktadır.

Uzmana danışın


Gönder