email_iconrequest_quote_iconsearch_icon

Hizmetler

Ölçeklendirme (Scale-up)

75 yıllık pratik tecrübeyle, Silverson laboratuvar veya pilot üretimden büyük ölçekli üretime ölçeklendirmeniz için gereken know-how ve uzmanlığa sahiptir. Herhangi bir proseste kritik aşama olarak, yeni bir mikserin sipariş edilmesi kararının verilmesi hayati faktör olarak görülmektedir.

Firmamız ve müşterilerimizin başarısının kilit unsurlarından biri, laboratuvar testlerine dayanarak üretim tipi mikserlerimizin performansını öngörmekteki güvenilirliğimizdir.

Ölçeklendirme hakkında daha fazla bilgi için, Silverson'la hemen irtibata geçin.

Uzmanlarımıza soru sorun

Geniş Kapsamlı Deneme Alanları

Silverson'da mikserlerimiz en gerçekçi şartlarda test edilir : sizin şartlarınız

Mikserlerimiz prosesinizde köklü değişiklikler yapacaktır. Ürün kalitesi artışı, tutarlılık, proses süresinde büyük azalma. Sizi mikserlerimizi denemeye davet ediyoruz. Fabrikanızda, teknik temsilcilerimizle laboratuvar denemesi organize etmek için bizi arayın. Pilot ve üretim ölçekli uygulamalar için deneme mikserlerimiz tesisinizde daha büyük bir mikseri deneme olanağı sağlar.

Alternatif olarak tam donanımlı deneme merkezlerimizden birini ziyaret edebilirsiniz. Bu merkezler bütün müşterilerimize açık olup, size hem şirket içi teknik personelimizle aplikasyonunuzu paylaşma hem de deneme yapma olanağı sağlar. Deneme fabrika koşullarında gerçekleşip birçok aplikasyon değerlendirilebilir. Denemeler dilerseniz laboratuvar ölçeğinde, tercih ederseniz üretim ölçeğinde yapılabilmektedir. Ek olarak deneme sırasında anında numune analizinin yapılabileceği, tam donanımlı analitik laboratuvarımız bulunmaktadır.

Amacınız ister mevcut proses sürecinizi optimize etmek, ister yeni bir hat geliştirmek olsun, Silverson’u arayin. Prosesiniz için doğru mikser seçimi yapılacaktır.


Fabrika ortamında deneme

Dilerseniz deneme organize edebilirsiniz

Bir mikseri değerlendirmenin en güvenli yolu kendi fabrikanızda denemektir. Silverson’un sunduğu deneme programıyla karıştırma sürelerini ve elde edebileceğiniz sonuçları birebir görebilirsiniz.

Deneme sürecinin tanıdığı olanaklar:

Amacınız ister mevcut prosesinizi optimize etmek olsun, ister yeni bir hat geliştirmek olsun, Silverson’la prosesiniz için en iyi ekipmana sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Silverson’la bugün irtibata geçin. Prosesiniz için doğru mikser seçimi yapılacaktır.


Özel tasarım

Sipariş üzerine üretim

Silverson’da mikser çeşitleri üretirken gerçekten eşsiz bir bakış açısından faydalanıyoruz. Sizin bakış açınız… Sektörünüzün mikserlerle ilgili yaşadığı zorlukları biliyoruz. Aynı zamanda tek bir mikser tasarımının herkes için uygun olmayacağını da biliyoruz. Bu yüzden sizin özel ihtiyaçlarınıza kulak veriyor, size uygun bir mikser tasarlayıp üretiyoruz.

Satışa sunulan mikserlerin her biri Silverson tarafından tasarlanıp üretilmektedir. Fabrikamızda bulunan mühendislik ve makine donanımı sizin ihtiyaçlarınıza uygun makine tasarlama ve üretme olanağı tanımaktadır. Prosesiniz ister ultra hijyenik olsun, ister yüksek basınç altında gerçekleşsin, isterse de hastelloy veya titanyum gibi standart olmayan bir malzeme gerektirsin; Silverson gereksinimlerinize tam olarak uyacak bir mikser tasarlama ve üretme kapasitesine, bilgi birikimine ve donanıma sahiptir.

Sorum var mı?? Uzmanlarımıza soru sorun
Bizi arayın 00 90 232 464 8006